ikona

PROMOCJE

Tu jesteś: ikona Strona główna ikona Promocje ikona PROMOCJEPROMOCJE
Data dodania:07.08.2011

 

PROMOCJE

 

10%  na cały asortyment w sklepie „DOM Z POMYSŁEM” w Lubinie przy ul. J. Tuwima 17B.

 

100 złotych  do wykorzystania na dodatkowe funkcje systemu,

 

5%  od wartości zamówienia w przypadku skutecznego polecenia naszych usług,

 

3%  rabatu dokonując zakupu w miesiącach od stycznia do marca,

 

 

                                                               REGULAMIN  PROMOCJI

 

 

Promocja na zakupy w sklepie „DOM Z POMYSŁEM” obowiązuje od dnia 10 maja 2012 do odwołania.

Prawo do skorzystania z promocji powstaje z chwilą przyjęcia przez nas zlecenia na wykonanie usługi  instalacji systemu alarmowego lub koncentratora ABIdom, a także w przypadku zamówienia zestawu do samodzielnego wykonania.

Podstawą udzielenia rabatu przez sklep „DOM Z POMYSŁEM” jest jednorazowy, imienny kupon rabatowy potwierdzony przez naszą firmę.

 

Rabat w wysokości 100 złotych przysługuje w przypadku zamówienia dodatkowych opcji w stosunku do proponowanych zestawów.  Nie dotyczy zamówień zestawów do samodzielnego montażu.

 

Premia w wysokości  5% od  wartości zamówienia przysługuje w przypadku skutecznego polecenia nas innym osobom budującym dom.  Jeśli polecą Państwo więcej niż jedną osobę (usługę), premia ulega sumowaniu.

Należne kwoty  zostaną uwzględnione w fakturze końcowej wystawianej Państwu po  zakończeniu prac. Jeśli polecenie będzie miało miejsce po rozliczeniu zakupu sprzętu lub usługi, wystawiona zostanie faktura korygująca, a należność przesłana na wskazane konto w terminie 7 dni.

 

Dokonując zakupu w miesiącach od stycznia do marca, uzyskają Państwo  3% rabatu. Za zakup dokonany  w okresie objętym promocją  uważa się także zamówienie usługi, która zostanie wykonana w innym czasie, pod warunkiem wpłaty zaliczki pokrywającej połowę kosztu zamówionych materiałów.

 

 

 

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:
(48) 601-71-02-95
napisz do nas e-mail:
abihome@home.pl

Jak kupić ?

krok 1. wybór jednego z zestawów lub samodzielny dobór opcji. krok 2. wypełnienie arkusza zamówienia i przesłanie go drogą elektroniczną na adres www.abihome@home.pl ...
ikona
ikona Nasza oferta ikona Funkcjonalność ikona Kalkulator ikona Instalacje ikona Zrób to sam ikona Polecani wykonawcy ikona Jak kupić ikona Promocje ikona Sklep ikona Kontakt ikona Polityka Cookie
LOGO ABI DOM INNOWACJE ABI DOM przyjazny i bezpieczny - produkcja i instalacja koncentratora multimedialnego inteligentnego domu, instalacji wszystkich systemów niskonapięciowych występujących w domach, zabezpieczenie energetyczne, system antywłamaniowy, automatyka domowa, symulacja obecności, sterowanie roletami i markizami,
system alarmowy, sterowanie oświetleniem, czasowe załączanie obwodów, automatyczne podlewanie ogrodu, symulacja obecności...
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych